Tantrické masáže, bylinné vany

Tantrické masáže

Celá tantrická masáž se odehrává v duchu posvátného léčivého rituálu, něhy a velké úcty. Probouzí blahodárné prožitky ze smyslného dotyku, které se rozlévají do celého těla.
Skrze tantrickou masáž dochází propojení srdce, ducha a těla.
Tantrická masáž, vedená jako oslava a léčivý rituál, je pozvánkou k otevření a poznání sama sebe.

Přijďte si k nám vyzkoušet slast a něhu tantra masáže a nechte se hýčkat.

Připravujeme.

 

Bylinné vany

V příjemném prostředí bylinných koupelí si dopřejete odpočinek a uvolnění. Můžete vybírat z několika přísad, které harmonizují a regenerují Vaše tělo. Aromatické koupele s bylinnými extrakty jsou rozpustné koupele bez nebezpečných chemických látek. Koupele hydratují pokožku, dodávají vláčnost, jemnost a udržují ji pružnou. Lázeň voní po celou dobu procedury i po ní. Již od nepaměti používali lidé různé bylinky nebo jejich směsi pro přípravu léčivých či zkrášlujících koupelí. Léčivé látky obsažené v bylinách jsou velmi účinné a dobře se vstřebávají. Díky těmto vlastnostem jsou stále vyhledávaným a oblíbeným produktem v péči o tělo. Samotná koupel trvá 20 min, po koupeli je doporučeno cca. 20 min. odpočívat. K tomu bude k dispozici odpočinkové místo přímo u van, kde je možno relaxovat u Vámi vybraného občerstvení.
Vybírat můžete z následující nabídky:

UKLIDŇUJÍCÍ KOUPEL
Celkově zklidňuje organismus ve stresových situacích, koupel je vhodná po celodenní psychické námaze.
Složení: máta, rozmarýna, meduňka, chmel.

PIVNÍ KOUPEL
Už jste určitě slyšeli o blahodárnosti pivních lázní na zdraví a vzhled pokožky. Teď si můžete takovou pivní lázeň dopřát. Koupel zajistí, aby byla vaše kůže čistá, zdravá a hedvábně jemná. Koupel v pivní lázni má hydratační, hojivé a protizánětlivé účinky. Obsahuje extrakt z pivních kvasnic a chmelu. Je bohatá na vitamíny, proteiny, lipidy a další kůži prospěšné látky.

MEDOVÁ KOUPEL
Zvláčňující koupel. Má příznivé účinky na podrážděnou pokožku, díky obsahu beta-karotenu pomáhá po nadměrném slunění. Koupel je výtečná na nervozitu či neklidný spánek.
Složení: medový extrakt a aroma, oves, mrkev, citronová kůra, měsíček, meduňka

OVOCNÁ KOUPEL
Má regenerační a osvěžující účinky. Je vhodná jako posilující koupel při únavě.
Složení: Pomerančová kůra, list ostružiny, citronová kůra

KVĚTINOVÁ KOUPEL
Má aromatizující účinky a blahodárný vliv po fyzické námaze, mírní bolest hlavy a působí relaxačně.
Složení: sedmikráska, ibišek, levandule, měsíček, fialka

ŽIVÁ MAGNEZIOVÁ SŮL:
Pod názvem Živá magnéziová sůl se skrývá hořká sůl neboli chlorid hořečnatý (MgCl 2). Blahodárné účinky hořčíku – magnézia na lidský organismus potvrzují také nejnovější výzkumy renomovaných světových institucí. Výzkumy prokazují, že hořčík je deficitním prvkem v organismu člověka. Jeho nedostatek se projevuje sníženou obranyschopností organismu proti vnějším vlivům. Jedna z cest jak hořčík doplnit do organismu je přes pokožku formou koupele. Má velmi příznivé účinky při:

 1. kožních onemocněních (lupénka, ekzémy, akné)
 2.  revmatizmu a artritidě
 3. svalových křečích a kloubních bolestech
 4.  nervových a cévních problémech
 5. srdečně-cévních onemocněních
 6. zánětlivých onemocněních dutiny ústní
 7. nadměrnému pocení
 8. stresu
 9. hojení ran – dezinfikuje
 10. zvyšování odolnosti organismu
 11. poúrazových stavech, zrychlení vstřebávání otoků, podlitin
 12. po spálení pokožky sluncem – působí jako pantenol

SŮL Z MRTVÉHO MOŘE:
Ideální extrakt pro potlačení bolesti svalů, zad a kožních problémů a onemocnění. Regeneruje unavené svalstvo a je účinným pomocníkem v boji proti revmatismu. Sůl z mrtvého moře je unikátní svým složením. Obsahuje 21 přírodních minerálů ve srovnání jen s 9 minerály u jiných solí. Sůl leží 400 metrů pod úrovní hladiny moře, což vytváří jedinečné klimatické podmínky přispívající k významným přednostem této přírodní soli.

RAŠELINOVÁ KOUPEL:
Extrakt, který je vyráběn z rašeliny a jílů těžených v ekologicky nezatížené krajině. Tyto výrobky jsou 100% přírodní a neobsahují žádné konzervační látky. Díky vysokému obsahu minerálních látek a huminových kyselin jsou tyto výrobky vhodné jako doplněk péče při revmatických chorobách, osteochondrozách, hojení pooperačních jizev, při těžkém akné, plísních apod.Vlivem tohoto extraktu dochází k příjemnému prohřátí celého těla.